O Nas

Nasza misja

Kochamy Naturę i wiemy, że to właśnie ona ma nam – ludziom najwięcej do zaoferowania i jednocześnie wymaga od nas ochrony. Właśnie dlatego chciałyśmy stworzyć naturalne kosmetyki, które pielęgnują i upiększają naszą skórę zgodnie z jej naturalnym rytmem, ale jednocześnie w sposób pośredni przyczyniają się do ochrony gatunków zagrożonych wyginięciem.

Zależało nam przede wszystkim na tym, aby nasze kremy były skuteczne w działaniu, bezpieczne dla skóry i przyjazne dla środowiska. Aby były częścią Twojego codziennego rytuału dbania o zdrowie.

ESITO

to słowo pochodzi z języka włoskiego i oznacza wynik, rezultat jakiegoś działania, konsekwencję czegoś co zostało zrobione. Powstanie marki Esito to efekt wielu zdarzeń i działań, ciężkiej pracy, a także świadomości, że to, co aplikujemy na skórę, jest tak samo ważne dla naszego organizmu, jak zdrowe odżywianie, czy dbałość o kontakt z naturą i o zdrowy sen.

Kto tworzy markę Esito?

Agata Silczak


producent kosmetyków naturalnych marki ESITO

Od kilku lat doświadczam dobrodziejstw płynących ze zmiany stylu życia. Poczułam na własnej skórze jak zmienia się świadomość, samopoczucie i wygląd skóry, gdy dba się o siebie kompleksowo.

Uświadomiłam sobie jednocześnie, że to, co aplikuję na skórę jest tak samo ważne dla mojego organizmu jak zdrowe odżywianie, czy dbałość o kontakt z naturą.

Zaczęłam zarażać tym innych i patrząc na ich zadowolenie poczułam misję – przekazać to szerszej grupie osób. Rozwiązanie, jak to zrobić, pojawiło się samo, jak to zwykle bywa, zupełnie nieoczekiwanie…

Jolanta Dyjakon


dystrybucja kosmetyków naturalnych marki ESITO

Na pewnym etapie mojego życia podjęłam decyzję o zamieszkaniu na wsi. Jak się później okazało, była to jedna z moich najlepszych decyzji. Tutaj też poznałam Agatę, która od początku wydała mi się „pozytywnie zakręcona” na punkcie natury, jej ochrony oraz czerpania z niej tego co najlepsze.

Ponieważ zawsze czynnie uprawiałam sport i zdrowy styl życia nie był mi obcy, szybko zauważyłyśmy, że wiele nas łączy. I tak narodziła się nasza przyjaźń, a po kilku latach decyzja o współpracy i chęci dzielenia się z innymi naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nic w życiu człowieka nie dzieje się bez przyczyny – życie utwierdza mnie w tym przekonaniu każdego dnia.

Wygląd Twojej twarzy nie zależy tylko od kosmetyków.

Oto dlaczego...