Już są, DWA NOWE KOSMETYKI, które pozwolą aby Wasza skóra była promienna i odnowiona. Zajrzyj do sklepu i sprawdź co dla Ciebie przygotowałyśmy.

Każdy z nas jest wyjątkowy” – to zdanie może brzmieć dla Ciebie jak slogan, ale w przypadku dbałości o skórę wydaje się być szczególnie ważne. Często zdarza się, że kosmetyki, których używamy na co dzień, nie spełniają swoich obietnic. My proponujemy Ci polskie, bezpieczne, nowoczesne kosmetyki naturalne, które ukierunkowałyśmy przede wszystkim na skuteczność działania.

Osiągnęłyśmy swój cel między innymi poprzez wykorzystanie dwóch nietypowych składników aktywnych - wody lodowcowej i bakuchiolu. Ich obecność znacząco wpływa na zwiększenie efektu odmładzającego, łagodzącego, nawilżającego oraz witalizującego Twoją skórę.

Kosmetyki naturalne Esito zapewnią Twojej skórze najwyższy poziom pielęgnacji oraz wspomogą przez długi czas utrzymanie naturalnej urody.

Wybierz naturalne kosmetyki, które:Wyraźnie regenerują, nawilżają i napinają skórę oraz wygładzają zmarszczki, przez co zapewniają skórze młody i świeży wyglądZostały tak przygotowane, aby mogły być stosowane przez osoby ze skórą delikatną, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergiiSą dla Ciebie bezpieczne. Zawierają minimum 95 procent składników pochodzenia naturalnego. W kosmetykach Esito nie znajdziesz szkodliwych substancji, pochodnych od ropy naftowej, silikonów, parabenów, fenoksyetanolu i PEG-ówSą dostosowane do rodzaju Twojej skóry, a nie do kategorii wiekowej

Chcesz wiedzieć, jakich składników używamy do wytwarzania kosmetyków ESITO i w jaki sposób wpłyną one na Twoją skórę? Przeczytaj o tym w zakładce poniżej:

Świadomie dbaj o swoją skórę


Kremy Esito stymulują skórę do tego, aby sama produkowała cząsteczki kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego – to przede wszystkim one nadają skórze młodego wyglądu. Dzięki temu Twoja skóra „nie rozleniwi się”, wręcz przeciwnie – nauczy się dbać „sama o siebie”.
 

Który kosmetyk będzie najlepiej dopasowany do Twojej skóry? Sprawdź!

Wysoka jakość kosmetyków oraz ich efektywne działanie zostały rzetelnie sprawdzone przez niezależne laboratorium badawcze na licznej grupie osób w zróżnicowanym przedziale wiekowym.
100%

osób zapewnia odczucie głębokiego nawilżenia skóry

92%

badanych potwierdza, że produkt napina skórę dając efekt „liftingu”

96%

osób deklaruje, że skóra staje się jędrna w dotyku

92%

badanych potwierdza, że serum wspomaga odnowę naskórka

100%

badanych potwierdza, że produkt zapewnia odczucie natychmiastowego nawilżenia skóry

88%

osób deklaruje, że krem znacznie rozświetla skórę

92%

badanych zauważyło, że krem aktywuje i wspomaga odnowę naskórka

72%

badanych potwierdza, że produkt optycznie wygładza zmarszczki

96%

badanych odczuwa długotrwałe nawilżenie skóry

92%

badanych potwierdza, że skóra staje się w pełni zregenerowana

92%

osób potwierdza, że stosowanie produktu rewitalizuje skórę (zapewnia jej odnowę)

100%

osób deklaruje, że produkt działa kojąco na skórę